5J, K, P en Q kregen bezoek uit Catalunya

Klik om te vergroten.

Afgelopen week stond het tweede deel van de klasuitwisseling van 5JK en 5PQ op het programma. Onze leerlingen ontvingen leeftijdsgenoten van twee middelbare scholen in Olot, Catalonië, Spanje. Uitstappen allerhande stonden op de to-do-lijst. Culturele bezoeken aan Brugge, Antwerpen, Brussel, de zee, het fort van Breendonk en de mijn van Blégny werden afgewisseld met een bezoek aan onze school, een chocoladeworkshop en sportactiviteiten: schaatsen en zwemmen in het subtropische Hengelhoef.

Het weer mag dan een tegenvaller geweest zijn, het deerde Belgen noch Catalanen. De sfeer zat er goed in. Bij het afscheid op zaterdag werden er wat traantjes weggepinkt. Maar we weten dat het geen vaarwel is, maar een tot ziens, want sommige leerlingen en ouders maakten al plannen voor de zomervakantie!

vbl

This entry was posted in Bezoekers, Buitenland, Engels, Events, Uitwisseling and tagged , , . Bookmark the permalink.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *