Bezoek uit Tremp

Klik op de foto om het album te bekijken (25 foto’s).

Zaterdag zijn we met stralend weer en 36 enthousiaste leerlingen het  thuisprogramma gestart. Zoals steeds was zondag een familiedag. Maandag gingen de Catalanen op bezoek bij chocolatier Stuyven in Betekom. Daarna kregen ze een rondleiding in onze school. Voor in de namiddag hadden onze leerlingen een begeleid bezoek door Aarschot voorbereid tijdens de Engelse les.

Het was een geslaagde eerste dag.

Dinsdag vertrokken we om 8.30 uur met de bus naar Brugge. De zon maakte er meer dan een geslaagde dag van. We bezochten het Begijnhof, maakten een boottocht en wandelden langs de meest belangrijke gebouwen/plaatsen.
De leerlingen waren ook 2 uurtjes vrij om te lunchen en te shoppen.

Woensdag stond Antwerpen op het programma. Verwend door de eerste zon, waren we nu wat teleurgesteld door de gure wind. De leerlingen maakten, aan de hand van raadsels, een stadswandeling. Ze moesten de plaats van afspraak zoeken door de oplossing te vinden. Stripmuren, het oudste café van Antwerpen, … het was en leuke zoektocht en belangrijk iedereen was binnen de tijdspanne op de afspraak!

De foto’s zeggen meer dan woorden.
HM

This entry was posted in Binnenland, Cultuur, Events, Excursie, Uitwisseling and tagged , , . Bookmark the permalink.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *