Naar Parijs – 2

21 mei 2015
Na een lekker ontbijt met echte Franse croissants, eitjes, spek en vers fruit stonden onze leerlingen te popelen om naar Disneyland te vertrekken. De klassen werden door hun begeleiders naar het afspreekpunt aan Videopolis geloodst. Eindelijk konden onze leerlingen naar attracties! Rond de middag bestelden we 200 broodjes en bezetten we ons allen een kleine galerij. Ze kunnen hier niet naast ons kijken. Tussen de attracties door, konden de leerlingen ook de parades meepikken. We hadden om 19.30 uur aan het wachtpunt afgesproken maar omdat wij zo’n toffe begeleiders zijn, kregen we vanaf 18.00 uur al gezelschap. Of had het met de pijnlijke voetjes te maken? Dan de bus op, douchen, lekker eten en het bedje in. Er gaan er toch een paar snurken vannacht, denk ik. Bonne nuit!

KSD


Klik hier voor een diashow (8 foto’s)

This entry was posted in Buitenland, Events, Excursie, Frans. Bookmark the permalink.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *