DI-A-ctief (18 mei 2009)

Op zondag 18 mei 2009 hield onze school een open dag: ‘DI-A-ctief: school in actie’. Daar konden toekomstige leerlingen dan ook informatie komen vragen over studierichtingen binnen onze vier interessedomeinen én deelnemen aan workshops. Ook onze huidige leerlingen waren van de partij en toonden wat ze kunnen. Zo zie je op deze foto’s leerlingen van de tweede graad meezingen, taalspelletjes spelen en het toneelstuk ‘Adam en Eva’ opvoeren (in het Frans!).

Er viel ook wat te winnen op de open dag: onze school gaf 3 ballonvaarten en 1 iPod weg. De iPod ging naar Willem Brants van 4K2 (handel): hij was de eerste leerling die op de stoel in het bureau van directeur Guy Prenen zat met zijn favoriete leerkracht, Maarten Vermeulen. Proficiat!

Winnaar iPod

Het PR-team maakte een ‘DIA Wall of Fame’: een greep uit het aanbod opmerkelijke (oud-)leerlingen. Niels Albert, Herman Verbruggen, Bert Longin, Gerry Van der Mieren … Word jij de volgende?


Klik hier voor 154 foto’s!
This entry was posted in Events and tagged . Bookmark the permalink.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *