Kleur in DIA

Onze school kiest vanaf dit schooljaar voor de nieuwe 3-delige werkpakken. Deze werkpakken bestaan uit een werkbroek, een sweater en een T-shirt. We kozen ervoor om elke afdeling in een ander kleurtje te steken. Zo zijn er de rode T-shirts voor de afdeling mechanica, basismechanica en elektromechanica, de blauwe T-shirts voor koeling en warmte. Leerlingen hout en zijn herkenbaar aan hun oranje T-shirt; elektriciteit-elektronica, elektrotechnieken en elektrische installatietechnieken kozen voor geel. Auto kleurt groen. Allemaal dragen ze daarover een zwarte sweater.

Bij onze keuze voor de nieuwe werkpakken is onze school op zoek gegaan naar een bedrijf dat kon voldoen aan onze eisen inzake fairtrade en prijs/kwaliteit. In VDV safety vonden we de perfecte partner.

Onze leerlingen zijn alvast enthousiast over deze nieuwe werkpakken. Zij geven kleur aan onze school.

This entry was posted in Events, Merkwaardig and tagged . Bookmark the permalink.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *