Oud-leerling lead engineer bij Lamborghini!

Onze oud-leerling Wim Everaerts, werd met zijn team kampioen in de Blancpain GT Series. Hij is Engineer bij het raceteam van Lamborghini en is verantwoordelijk voor de mapping van de stuurdozen van de motor, de tractiecontrole en het ABS-systeem, de afstelling van het chassis en de ophanging, het digitaal controleren en bijsturen van de rijlijnen van de piloot.

Wim heeft net een nieuw contract getekend; hij wordt nu Lead Engineer van het testteam op de R&D afdeling van Lamborghini Motorsport.
Wij hopen Wim nog eens te mogen verwelkomen in onze school om te komen vertellen over zijn job aan onze leerlingen van de afdeling Auto!

BVA

This entry was posted in Engineering, Events, Technologie and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *